Urlop na najpiękniejszych polskich plażach

DATE: 3rd October 2019

AUTHOR: matthew

Polskie miejscowości nadmorskie to najczęściej wybierany przez Polaków kierunek urlopów w ubiegłym roku. Morskie kurorty kuszą gości różnorodnymi atrakcjami. Wybór jednego z nich nie jest łatwy. Dlatego proponujemy na miejsce urlopu miejsca z najpiękniejszymi plażami w kraju.

Jastarnia

To miejscowość położona pośrodku Półwyspu Helskiego. O jej plażach mówi się, że są najpiękniejsze w Polsce i z tym określeniem trudno się nie zgodzić. Plaże w Jastarni cechuje wyjątkowo jasny kolor piasku, który równocześnie jest bardzo miękki, niemal aksamitny. Imponująca jest również szerokość plaży, która wynosi około 40 metrów. Dzięki temu potęguje się wrażenie bezkresu i wolności. To bez wątpienia miejsce dla tych, którzy dużo czasu spędzają odpoczywając na plaży.

Kołobrzeg

Plaże w tym miejscu nie są może tak jasne, jak w Jastarni, ale z pewnością szerokie. Miasto przez ostatnich kilkanaście lat zainwestowało spore kwoty, by je uporządkować i zabezpieczyć przez niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi. Obecnie plaża w Kołobrzegu stała się wizytówką tego nadmorskiego kurortu, zapewniając wiele miejsca do wypoczynku.

Na uwagę zasługują również plaże w Międzyzdrojach, a to również ze względu na pojawiające się na nich gwiazdy kina. Piękną plażą może poszczycić się również Trójmiasto, a szczególnie Sopot.

CATEGORY: Podróż na urlop


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment:

Full Name: *

Email Address: *

Website:

Copyright 2024. NsThemes WordPress Theme.