Wspólne podróże

DATE: 10th April 2020

AUTHOR: matthew

Dojazdy dzielone to nazwa, którą określa się wspólną podróż z kimś, kto podróżuje w tym samym kierunku. Dzielony jest nie tyle dojazd, co jego koszt. Pomysł wspólnych podróży wykorzystał jako sposób na biznes jeden z serwisów, który łączy na swoich stronach osoby posiadające samochód i podróżnych, pragnących skorzystać z podwózki kogoś jadącego w tym samym kierunku. Wybór kierowcy, z którym wybierzemy się w trasę to proces analogiczny do zakupów dokonywanych na portalach internetowych czy sklepach online.

Trasa i kierowca

Chcąc skorzystać ze sprawdzonego portalu wystarczy w wyszukiwarce wpisać miejsce wyjazdu i miejsce docelowe, podać datę i ilość osób, które będą z nami podróżowały. Po zatwierdzeniu danych wyświetli się lista z kierowcami i cenami, których oczekują oni za transport. Zarejestrowani kierowcy oceniani są przez swoich pasażerów, co sprawia, że ryzyko spędzenia podróży z kimś nieuprzejmym jest stosunkowo niewielkie. Wystarczy tylko wybrać osobę, z którą chcemy jechać, skontaktować się z nią i ustalić szczegóły.

Innym sposobem na przyłączenie się do kogoś jadącego w pożądanym przez nas kierunku jest zamieszczenie posta w grupach lokalnych mediów społecznościowych, o poszukiwaniu wspólnego dojazdu. Wśród zalet tych podróży wymienić można przede wszystkim odjazd spod domu i dowiezienie najczęściej w ścisłą okolicę naszej destynacji.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment:

Full Name: *

Email Address: *

Website:

Copyright 2024. NsThemes WordPress Theme.